1. home
  2. Nézz be a hűtőnkbe!

Nézz be a hűtőnkbe és nyerj!

*A résztvevő termékek listája a Játékszabályzatban olvasható.

Játékszabályzat

Igényeljen digitális PENNY kártyát: regisztráljon most!

Nyertesek:


  1. kör:

M. Andrásné      Szeged

P. Józsefné         Záhony

K. Károlyné         Szigetszentmiklós

S. Jánosné           Ivánc

L. Sz. Marianna  Kisar

K. Éva    Fertőszentmiklós

S. Andrea            Tolna

K. Ferencné        Bácsalmás

G. Anikó              Gödöllő

Cs. Györgyné      Budapest

V. Istvánné         Ráckeve

Tóth Judit           Szalkszentmárton

B. György            Nyírbátor

O.  Attila              Újfehértó

K. József              Budapest

V. Anita               Dunasziget

T. Marianna        Kelemér

S.  Andrásné Julianna     Kölesd

N. Dóra Lajosmizse

B. N. Lilla            Eger

T. Éva    Budapest

L. Mátyásné       Kajászó

T. K. Helga          Kalocsa

M. G. Wiese Veszprém

H. Emília Túrkeve


2. kör:

R. Attila               Üllő

K. S. Julianna      Kerecsend

R. Ferenc             Budapest

V. József              Szécsény

M. B. Zsuzsanna   Tolna

K. Istvánné          Abony

Sz. Istvánné        Albertirsa

B. Andrea            Gyöngyös

H. Gabriella         Gyömrő

I. Magdolna        Mór

T. Józsefné          Tapsony

A. Nándor            Nyírmeggyes

Á. József              Jászapáti

B. Sándor             Gyömrő

D. H. Ibolya         Komárom

A. É. Katalin        Levél

Sz. F. Katalin       Ecseg

N. Tamás             Isaszeg

O. Judit             Karancsalja

M. Eszter             Gyömrő

L. Istvánné          Dabronc

Sz. János             Kápolnásnyék

R. Marianna        Jászapáti

Cs. Alexandra     Dorog

M. Miklósné       Nagyhalász


3. kör: 

P. József              Pécs

B. S. Andrea        Nyíregyháza

S.  L. Ildikó           Bácsalmás

R. Sándorné        Domony

P. Krisztián          Esztergom

N. Rozália            Budapest

T. Lászlóné          Budapest

T. Józsefné          Budapest

J. Krisztina           Szolnok

F. Zoltánné          Tolna

Sz. Anikó              Budapest

S. Miklós              Csécse

F. Gábor               Bakonynána

Sz. Péter              Szigetszentmiklós

G. Károlyné         Jászboldogháza

Sz. Zsoltné           Kunhegyes

H. F. Ibolya         Szeghalom

B. Beáta               Györköny

G. Ágnes              Miskolc

R. Anikó               Karcag

P. Istvánné          Szentes

S. Istvánné          Iregszemcse

M. Sz. Valéria     Tatabánya

M. Gizella            Soltszentimre

B.-V. Gabriella    Budapest


4. kör: 

T.-K. Melinda      Budapest

Gy. Ferencné      Gyál

Cs. Mária Judit   Budapest

M. R. Katalin       Jászapáti

H. Lászlóné         Nagykőrös

N. Imréné            Tamási

L. Péterné            Bölcske

Sz. M. Mária       Nagydobos

R. Józsefné          Tiszavasvári

J. Zoltán               Nemesbük

O. Dóra Mónika Kótaj

Á. L. Éva               Székesfehérvár

K. Sándor Józsefné           Szigetszentmiklós

T. József              Érd

O. Renáta            Berhida

N. Gyuláné          Hegyfalu

Zs. Zoltánné        Ózd

V.Tamásné          Fót

T. V. Csilla           Jászboldogháza

F. Ferencné         Győr

A. Béla                 Üllő

Ny. Zsuzsanna    Budapest